Ogłoszenie numer: 8713705, z dnia 2024-01-27

Klient portalu Praca.pl

Specjalista ds. marketingu

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Udział w opracowywaniu i realizacji strategii marketingowej w zakresie online (w tym e-commerce i b2b) oraz offline;
  • Opracowywanie strategii promocji w mediach społecznościowych - Facebook, Instagram;
  • Zarządzanie treściami na stronie internetowej, w mediach społecznościowych i innych kanałach komunikacji;
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi m.in. (m.in. MetaAds, Google Analytics, SEO);
  • Znajomość nowych rozwiązań zautomatyzowanego marketingu;
  • Aktywne wsparcie marketingowe zadań działu sprzedaży;
  • Doświadczenie w projektowaniu procesów sprzedażowych;
  • Organizowanie i przygotowywanie udziału firmy w wydarzeniach i konferencjach branżowych;
  • Opracowywanie i kontrolowanie produkcji materiałów POS i produktów poligraficznych firmy;
  • Analiza rynku i konkurencji w celu dostosowywania działań marketingowych;
  • Monitorowanie efektywności działań marketingowych i przygotowywanie raportów dla Zarządu;

Wymagania

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w tworzeniu i realizacji działań marketingowych;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Znajomość najnowocześniejszych narzędzi i rozwiązań marketingowych online i offline;
  • Wiedza z zakresu reklam internetowych (samodzielnie lub we współpracy z agencjami) i promocji e-commerce - SEO, Google Ads etc.
  • Kreatywność i umiejętność tworzenia efektywnych kampanii reklamowych;
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne, interpersonalne i organizacyjne;
  • Zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie;
  • Znajomość MS Office w stopniu bardzo dobrym;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie);

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę w trybie stacjonarnym;
  • Wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia;
  • Opieka medyczna;
  • Dodatkowe benefity: brak dress code’u, parking dla pracowników;
  • Laptop, telefon komórkowy;
  • praca w miłej, niekorporacyjnej atmosferze