Ogłoszenie numer: 4664385, z dnia 2021-05-27

Klient portalu Praca.pl

poszukuje kandydata na stanowisko

Specjalista ds. Marketingu i Social Media

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • tworzenie koncepcji materiałów reklamowych do kampanii online, eventów (scenariusze wideo, copy kreacji, strony docelowe, konspekty grafik),
  • prowadzenie i redagowanie gazety firmowej ( samodzielne tworzenie artykułów),
  • prowadzenie kanałów komunikacji społecznościowej oraz stron internetowych
  • współpraca z grafikiem i deweloperami,
  • tworzenie marketingu ekologicznego, inicjowanie i prezentowanie produktów BIO,
  • śledzenie trendów, proponowanie nowych kreatywnych rozwiązań
  • publikowanie i optymalizowanie kampanii w narzędziach reklamowych, zgodnie z ustalonymi celami,
  • samodzielność w realizacji projektów i rozwiązywaniu problemów
  • realizacja bieżących zadań zespołu marketingu.

Wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomości narzędzi reklamowych i dopasowanych do nich formatów reklamowych, głównie facebook ads i google ads,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG min.1 rok- w B2C,
  • znajomości trendów dot. tworzenia różnorodnych kampanii reklamowych,
  • doświadczenia w obszarze marketingu  proekologicznego,
  • zamiłowania do fotografii,
  • inicjatywy, kreatywności i samodzielności w działaniu,
  • bardzo dobrej organizacji pracy i dbałości o szczegóły,
  • otwartości na nowe rozwiązania technologiczne.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • interesujące wyzwania zawodowe.