Ogłoszenie numer: 6204795, z dnia 2022-01-05

Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga
1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia,
że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. logistyki

Miejsce pracy: mazowieckie / Nadarzyn

Opis stanowiska

  • Nadzór nad przebiegiem procesu realizacji zamówień oraz przyjęcia dostaw,
  • Organizacja i administracja przesyłek wychodzących / przychodzących oraz składowania towaru w magazynie,
  • Współpraca z dostawcami,
  • Koordynacja i realizacja usług zleconych przez klienta,
  • Prowadzenie dokumentacji oraz tworzenie raportów związanej z w/w czynnościami,
  • Generowanie dokumentów dla przewoźników oraz na potrzeby wydawania towaru/ przyjmowania dostaw,
  • Współpraca z działami wewnętrznymi firmy,
  • Udział w tworzeniu i usprawnianiu procesów związanych z obsługą Klienta.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w logistyce, w firmie wyspecjalizowanej w procesach logistycznych i gospodarce magazynowej,
  • Znajomość logistycznych systemów informatycznych oraz biegła obsługa komputera w zakresie MS Office (szczególnie MS Excel),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność, dyspozycyjność.
  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe lub ekonomiczne, wyższe mile widziane,

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji, z dostępem do nowoczesnych rozwiązań logistycznych,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo
  • W pełni finansowaną opiekę medyczną z dostępem do lekarzy opieki podstawowej oraz lekarzy specjalistów,
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport,
  • Bony pieniężne na różne okazje (np. święta, ślub) oraz dodatkowe benefity dla Ciebie i Twoich bliskich związane z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych.