Specjalista ds. Księgowości

Misją LOTAMS jest oferowanie usług najwyższej jakości poprzez wykonywanie przeglądów technicznych zgodnie z najwyższymi standardami, by zapewnić niezawodność operacji lotniczych i bezpieczeństwo pasażerom.

Nr ref.: TFR/12/2023
Obowiązki na stanowisku:
  • Uzgadnianie kont rachunkowych – rozliczanie transakcji, potwierdzanie sald, analiza przedpłat;
  • Rozliczenia międzyokresowe kosztów i przychody przyszłych okresów;
  • Księgowanie faktur kosztowych krajowych i zagranicznych
  • Księgowanie wyciągów bankowych;
  • Księgowanie i uzgadnianie wydatków związanych z nowymi inwestycjami;
  • Uzgadnianie rejestru VAT (sprzedaż);
  • Archiwizacja dokumentów księgowych.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub (preferowane kierunki z obszaru rachunkowości i finansów);
  • Znajomość Ustawy o Rachunkowości oraz przepisów podatkowych;
  • Znajomość pakietu MS Office oraz programów ERP;
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Oferujemy:
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Atrakcyjny system premiowy;
  • Preferencyjne ceny biletów lotniczych;
  • Pakiet świadczeń socjalnych.
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest LOT AIRCRAFT MAINTENANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 45C, 02-146 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000352848, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRK, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 225 470 099,40 zł, NIP: 522-294-67-95, REGON: 142321116 moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i CV w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.