Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista ds. kosztorysowania i przygotowywania ofert
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/04667
OBOWIĄZKI:
- analiza dokumentacji przetargowych pod kątem formalnym oraz technicznym - nadzór nad dokumentacją przetargową oraz zarządzanie dokumentacją- pozyskiwanie ofert niezbędnych do wyceny kontraktu od dostawców oraz usługodawców
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kosztorysant budowlany
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: Kosztorysowanie

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie co najmniej średnie techniczne, znajomość kosztorysowania oraz programów kosztorysowych znajomość branży stolarki i ślusarki aluminiowej w systemach elewacji wentylowanej, znajomość prawa zamówień publicznych oraz przepisów powiązanych, odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, skuteczność w realizacji celów, umiejętność pracy pod presją czasu i otoczenia, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.Obowiązki:- analiza dokumentacji przetargowych pod kątem formalnym oraz technicznym - nadzór nad dokumentacją przetargową oraz zarządzanie dokumentacją- pozyskiwanie ofert niezbędnych do wyceny kontraktu od dostawców oraz usługodawców*Wynagrodzenie do negoacjacji zależne od posiadnych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.[Zgłoszenia: elarch-rekrutacja@wp.pl]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy