Ogłoszenie numer: 4353421, z dnia 2021-04-02

Firma MAROPAK swoją działalność rozpoczęła w 1972 roku i obecnie jest wiodącym producentem opakowań z tworzyw sztucznych na polskim rynku. Dzięki ponad 45-letniemu doświadczeniu, nowoczesnym możliwościom produkcyjnym oraz innowacyjnym rozwiązaniom technicznym zapewniamy naszym Klientom produkty i obsługę na najwyższym poziomie. Oferujemy projekty i wykonanie zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami Klientów. Nasze wyroby skierowane są do branży kosmetycznej, spożywczej, farmaceutycznej, chemii gospodarczej, motoryzacyjnej, ogrodniczej i wielu innych. Współpracujemy zarówno z polskimi firmami, jak również z przedsiębiorstwami z innych krajów Unii Europejskiej oraz zza wschodniej granicy.
Fundamentem firmy MAROPAK są rzetelność, doskonała jakość, terminowość i profesjonalizm.

Specjalista ds. Kontroli Jakości

Miejsce pracy: mazowieckie / Halinów

Opis stanowiska

  • Sprawowanie kontroli nad jakością dostarczanych kompozytów opakowań i wychodzących wyrobów gotowych;
  • Ocena i wydanie dyspozycji względem przyjmowanych surowców i materiałów pomocniczych;
  • Wydanie dyspozycji względem wyrobu gotowego;
  • Prowadzenie dokumentacji kontrolnej dla surowców, półproduktów i wyrobów gotowych;
  • Kontrola międzyoperacyjna procesu produkcyjnego;
  • Rejestrowanie i rozpatrywanie reklamacji;
  • Reprezentowanie firmy podczas inspekcji i kontroli organów kompetentnych;
  • Nadzorowanie produktu w przypadku wystąpienia niezgodności;
  • Bieżące analizowanie i monitorowanie zlecanych uprzednio wyników analiz, specyfikacji jakościowych produktów;
  • Kontrola poprawności zapisów prowadzonych przez operatorów;
  • Nadzór nad sprzętem kontrolno – pomiarowym;
  • Raportowanie bezpośrednio do Kierownika działu kontroli jakości;
  • Przestrzeganie norm wynikających z wdrożonych systemów.

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Otwartość na pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Satysfakcjonującą pracę;
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Pakiet medyczny;
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne;
  • Dodatkowe stażowy.