Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista ds. komunikacji i marketingu
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/04008
OBOWIĄZKI:
- tworzenie postów tematycznych zachęcających do interakcji na FB i LinkedIn- obsługa korespondencji na FB, LinkedIn i innych platformach- tworzenie pism do partnerów o charakterze formalnym takich jak: podziękowania za bieżącą współpracę)- tworzenie treści postów informujących o nowych zdarzeniach i doceniających współpracę z danym Klientem oraz ich publikacja- inne powiązane działania copywriterskie związane z prowadzoną stroną oraz działaniami marketingowymi- współpraca z grafikiem w celu szybkiego przygotowania oprawy graficznej postów- prowadzenie bloga w oparciu o artykuły branżowe oraz newslettera dla Klientów (opieka senioralna, medyczna, księgowość, doradztwo podatkowe, prawo)- wsparcie działań sprzedażowych w tym analiza biuletynów przetargowych - wsparcie administracyjne pracy biura (w tym pomoc w przygotowywaniu ofert przetargowych w oparciu o Prawo Zamówień Publicznych)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali specjaliści do spraw reklamy i marketingu
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne
Uprawnienia: Social Media Marketing (marketing za pomocą mediów społecznościowych)

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe (zarządzanie, marketing, logistyka mediów, PR lub pokrewne) lub biegła znajomość i doświadczenia w social mediach, komunikatywność i dobra organizacja pracy, kreatywność, kultura słowa tekstów pisanych o charakterze formalnym oraz nieformalnych, zainteresowania tematyką nowych mediów, marketingiem, zarządzaniem projektami, mile widziane doświadczenie lub praktyki w agencjach reklamowych lub w dziale marketingu.Obowiązki:- tworzenie postów tematycznych zachęcających do interakcji na FB i LinkedIn- obsługa korespondencji na FB, LinkedIn i innych platformach- tworzenie pism do partnerów o charakterze formalnym takich jak: podziękowania za bieżącą współpracę)- tworzenie treści postów informujących o nowych zdarzeniach i doceniających współpracę z danym Klientem oraz ich publikacja- inne powiązane działania copywriterskie związane z prowadzoną stroną oraz działaniami marketingowymi- współpraca z grafikiem w celu szybkiego przygotowania oprawy graficznej postów- prowadzenie bloga w oparciu o artykuły branżowe oraz newslettera dla Klientów (opieka senioralna, medyczna, księgowość, doradztwo podatkowe, prawo)- wsparcie działań sprzedażowych w tym analiza biuletynów przetargowych - wsparcie administracyjne pracy biura (w tym pomoc w przygotowywaniu ofert przetargowych w oparciu o Prawo Zamówień Publicznych)[Zgłoszenia: bettina.czapowska@prmpartner.pl]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 422 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy