TRANSPORTOWY DOZÓR TECHNICZNY
zatrudni pracowników na stanowisko

Specjalista ds. Informatyki
Miejsce pracy:
Warszawa
Miejsce pracy: Warszawa, praca stacjonarna w siedzibie TDT

Opis stanowiska:
  • Administracja systemami pracującymi w trybie ciągłym 24/7
  • Obsługa incydentów i rozwiązywanie problemów z zarządzanymi systemami
  • Wsparcie techniczne dla użytkowników firmy
  • Zarządzanie zasobami sieciowymi
  • Zarządzanie zasobami sprzętowymi
  • Zarządzanie kopiami zapasowymi
  • Przygotowanie i realizacja zagadnień związanych z zamówieniami publicznymi
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Minimum 2 lata doświadczania na stanowisku administratora systemów informatycznych
  • Dobra znajomość środowisk Windows Server, Exchange, Active Directory i technologii wspierających
  • Znajomość środowiska skryptowego Powershell
  • Znajomość środowiska wirtualnego VMWare
  • Dobra znajomości zagadnień struktury sieci, w tym konfiguracji przełączników CISCO
  • Znajomość baz danych MS SQL Server
  • Doświadczenie w utrzymaniu systemów klienckich Windows
  • Język angielski – co najmniej w zakresie czytania dokumentacji technicznych
  • Prawo jazdy kat. B
Kandydatom oferujemy:
  • Możliwości rozwoju zawodowego i personalnego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjną lokalizację biura blisko metra
  • Pakiet medyczny
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
Wymagane dokumenty:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim, wpisując w temacie nazwę stanowiska oraz klikając w przycisk aplikowania.