Specjalista ds. Finansów
Miejsce pracy: Błonie k. Warszawy

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Zadania:
  • Tworzenie raportów w obszarze obsługi finansowej w szczególności pobrań gotówkowych, a także samodzielne rozliczanie tych pobrań
  • Przepływu należności z tytułu pobrań gotówkowych
  • Weryfikacja raportów kasowych i zaległości
  • Wsparcie Przełożonego w zakresie wyżej wymienionego obszaru
  • Współpracy z pozostałymi Działami w Firmie
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w dziale finansów, lub księgowości (wymóg konieczny)
  • Znajomość MS Excel w stopniu dobrym (wymóg konieczny) i pozostałych narzędzi pakietu MS Office
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunkowe. Mogą być studenci ostatnich lat trybu zaocznego (praca w wymiarze pełnego etatu)
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność oraz samodzielność
  • Entuzjastyczne nastawienia do pracy z danymi oraz chęci rozwoju w tym obszarze
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Wdrożenie w obowiązki przez Specjalistów w tej dziedzinie oraz program onbording „Smart Start”
  • System benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, karta sportowa, karta rabatowa na paliwo, bony na Święta i wiele innych
  • System szkoleń
  • Praca w przyjaznej atmosferze, w zespole doświadczonych specjalistów
  • Rozwój zawodowy – wewnątrz działu oraz w ramach rekrutacji wewnętrznych