Vienna Insurance Group (VIG) jest wiodącym specjalistycznym koncernem ubezpieczeniowym w Austrii i w Europie Środkowo-Wschodniej. Należy do niego około 50 spółek w 25 krajach.

Obecnie, do VIG Polska, poszukuje energicznych i ambitnych osób do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Ewidencji Magazynowej IT
Miejsce pracy: Warszawa
Od kandydatów oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Sumienności i komunikatywności
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • Asertywności i umiejętności radzenia sobie z sytuacjami stresującymi
  • Prawa jazdy oraz gotowości do odbywania podróży służbowych
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie magazynem IT w Centrali
  • Inwentaryzacja sprzętów IT w Centrali i Oddziałach na terenie całej Polski
  • Wprowadzanie zmian, korekt, nowych urządzeń w systemie zarządzania sprzętem (IT Manager)
  • Raportowanie stanu magazynowego (w tym ilości aktywnego i nieaktywnego sprzętu IT)
  • Współpraca z Controllingiem IT, Zakupami IT, Księgowością
  • Przypisywanie oraz wprowadzanie korekt odpowiednich numerów inwentarzowych per Spółka
  • Praca na plikach magazynowych/dostaw w Excelu
Oferujemy:
  • Dowolny model współpracy (umowa o pracę, B2B)
  • Realny wpływ na kształtowanie polityki magazynowej IT (samodzielne stanowisko)
  • Inwestycję w Twój rozwój – szkolenia, kursy specjalistyczne, dostęp do platformy e-learningowej
  • Prywatną opiekę medyczną, karnet sportowy z bonifikatą dla pracowników
  • Możliwość dojazdu do pracy firmowym autobusem
  • Parking rowerowy z zapleczem technicznym (szatnie, prysznice)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)
  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze