Ogłoszenie numer: 8749642, z dnia 2024-02-14

Firma D-R-O jest lider na rynku, specjalizującym się w dystrybucji akcesoriów GSM. Znajdując się na rynku polskim i zagranicznym, firma zyskała uznanie i zaufanie klientów dzięki wysokiej jakości produktów i profesjonalnej obsłudze.

Dzięki strategii biznesowej opartej na ciągłym rozwoju, firma D-R-O rokrocznie odnotowuje wzrost przychodów o 20%. Zdobyte doświadczenie oraz dostęp do nowoczesnych technologii pozwalają na stale rozwijanie oferty i podnoszenie jakości usług.

Specjalista ds. E-commerce

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Opis stanowiska

  • analiza rynku i konkurencji, identyfikacja grupy docelowej, co stanowi podstawę strategii marketingowej, komunikacji z klientami i procesów sprzedażowych
  • monitorowanie analityki internetowej – dane dotyczące ruchu na stronie, zachowań i preferencji użytkowników pozwalają na lepsze zrozumienie swojego biznesu i wdrażanie efektywniejszych rozwiązań
  • opracowywanie strategii SEO i SEM
  • nadzorowanie i optymalizacja procesów e-commerce
  • rozwijanie platformy e-sklepu dostosowanej do potrzeb klientów i pozwalającej na optymalizację procesów sprzedażowych
  • współpraca z firmami zewnętrznymi odpowiadającymi za techniczne kwestie
  • analiza trendów w e-commerce
  • kontrola obiegu dokumentów księgowych, raportowanie do biura księgowego
  • nadzorowanie działań prowadzonych w mediach społecznościowych
  • koordynacja działań wszystkich osób tworzących zespół e-commerce
  • nadzorowanie budżetu
  • rozwijanie zespołu e-commerce, m.in. przyjmowanie i szkolenie nowych pracowników

Wymagania

  • przede wszystkim minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość procesów w e-commerce
  • praktyczna znajomość platform Magento 2, BaseLinker, Allegro, Mirakl
  • inicjatywa, determinacja, zaangażowanie
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji nawet pod presją czasu
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • kształtowanie oferty, negocjacje i nadzór nad sprzedażą
  • nawiązywanie dobrych relacji z klientami
  • doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży na zagranicznych platformach: Emag, Pixmania

Oferujemy

  • pełna dowolność w formie zatrudnienia: B2B lub umowa o pracę;
  • praca w godzinach 9:00 – 17:00
  • praca stacjonarna w siedzibie firmy w Macierzyszu
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiety medyczne i karta Benefit
  • świetną atmosferę i pracę w zgranym zespole