Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Specjalista ds. Compliance
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Pomoc w wprowadzaniu i obsłudze programu przestrzegania przepisów w firmie.
  • Odbieranie i analizowanie zgłoszeń nieprawidłowości, prowadzenie dochodzeń.
  • Tworzenie i zarządzanie bazami danych, raportami.
  • Redagowanie dokumentów i listów związanych z przestrzeganiem przepisów.
  • Edukowanie personelu o zasadach dotyczących przestrzegania przepisów.
  • Szkolenie personelu w zakresie programu przestrzegania przepisów.
  • Przygotowywanie raportów ze spotkań i rozmów.
  • Analiza dodatkowych działań pracowników i potencjalnych konfliktów interesów.
  • Wsparcie aktualizacji wewnętrznych regulaminów.
  • Współpraca z komisją antymobbingową.
Wymagania:
  • Wykształcenie prawnicze.
  • Minimum 1 rok doświadczenia, 3 lata preferowane, szczególnie w pracach z dokumentacją i organizacją szkoleń.
  • Mile widziane doświadczenie w "compliance" i komisji antymobbingowej.
  • Biegłość w MS Office.
  • Umiejętności analityczne i dociekliwość.
  • Dobre zdolności komunikacyjne i organizacyjne.
  • Chęć rozwoju w obszarze "compliance".
  • Prawo jazdy kat. B.
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę.
  • Kursy i szkolenia.
  • Prywatną opiekę zdrowotną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie.
  • Benefity socjalne i sekcje sportowe.