Specjalista ds. BIM (infrastruktura)
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • Wdrażanie oprogramowania w technologii BIM po stronie klientów
  • Prezentacja rozwiązań BIM podczas spotkań z Klientami
  • Przeprowadzanie szkoleń dla nowych użytkowników i przygotowanie materiałów treningowych
  • Stałe wsparcie techniczne w zakresie oprogramowania użytkowanego przez Klientów
  • Ciągły rozwój oprogramowania odpowiadający w odpowiedzi na pojawiające się potrzeby użytkowników
Wymagania:
  • Min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu BIM w branży infrastrukturalnej (drogi, kolej)
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy z technologią BIM (sporządzanie modeli, dokumentacji, symulacji lub szkolenia i wsparcie techniczne)
  • Znajomość oprogramowania BIM : Bentley,  Project Wise, Autodesk Civil3d, Bentley Ord
  • Znajomość oprogramowania: Autocad, Dynamo, Autodesk DOCS będzie dodatkowym atutem
  • Język angielski na poziomie biegłym (B2/C1)
  • Język francuski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym (mile widziane)
Oferujemy:
  • Pełną rozwoju pracę w środowisku międzynarodowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i lukratywny system premiowy
  • Zaawansowane szkolenia u producentów rozwiązań (Autodesk, Trimble, AGAcad i inni)
  • Kursy językowe (Angielski, Francuski, Niemiecki lub inne zależnie od potrzeb i preferencji)
  • Indywidualne planowanie ścieżki rozwoju
  • Możliwość brania udziału w licznych konferencjach branżowych
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.