Ogłoszenie numer: 4293177, z dnia 2021-03-16

PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF

Kariera w UNICEF to coś więcej niż tylko praca! Jako pracownik UNICEF staniesz się częścią międzynarodowej organizacji, która działa w ponad 190 krajach i obszarach świata przyczyniając się do tego, aby dzieciom na całym świecie żyło się lepiej.

Specjalista ds. baz danych

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Obecnie do zespołu UNICEF Polska szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za:

  • wprowadzanie danych do bazy danych;
  • dbanie o jak najwyższą jakość danych w systemie;
  • budowę i utrzymanie systemu raportowo-analitycznego;
  • utrzymanie baz danych zgodnie z rozporządzeniem RODO i obowiązkiem informacyjnym;
  • tworzenie i automatyzacja procesów w CRM i Power BI oraz aktualizację dokumentacji wewnętrznej;
  • współpracę z innymi działami w zakresie wsparcia, konfiguracji i dostosowaniu CRM do aktualnych potrzeb oraz ich testowaniu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie w analizie biznesowej (CRM, Power BI);
  • zdolności analityczne;
  • komunikatywność, asertywność i skrupulatność oraz otwartość na zmiany;
  • dobra znajomość Excel i Access (mile widziane podstawy SQL);
  • atutem będzie w praca w systemach CRM;
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej organizacji humanitarnej i rozwojowej prowadzącej działania na całym świecie;
  • bycie częścią międzynarodowego środowiska, w tym udział w działaniach rozwojowych;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną.