Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista do spraw sprzedaży i promocji zdrowia
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/04579
OBOWIĄZKI:
aktywna sprzedaż usług
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw sprzedaży (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wymagane roczne doświadczenie zawodowe, mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu kosmetologii, sprzedaży, dietetyki, fotografii, swobodne kreowanie wizerunku swojego oraz firmy w social mediach, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, doskonała organizacja pracy, zaangażowanie w pracę i pozytywne nastawienie do życia, wysoka kultura osobista, umiejętność budowania relacji z klientami.Obowiązki: aktywna sprzedaż usług Kontakt: Tel. 606199522 e-mail: marlena.ciborowska@gmail.com

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy