Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista do spraw marketingu i handlu (j. ang.) k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/00223
OBOWIĄZKI:
Profesjonalna bezpośrednia/mailowa/telefoniczna obsługa klientów,doradztwo w zakresie wyboru wyposażenia i dodatków, nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z Klientami i Kontrahentami, wsparcie procesów sprzedażowych firmy, praca z programem WF-mag, współpraca z działem logistyki odnośnie realizacji zamówień oraz dostaw towarów do klientów, obsługa sklepu internetowego oraz zadania marketingowe mające na celu promowanie firmy w internecie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw marketingu i handlu (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Grafika multimedialna

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie pomaturalne/policealne. Umiiejętność prowadzenia rozmów z Klientami, otwartość, solidność. Mile widziane prawo jazdy kat. B, znajomość tematyki wyposażenia wnętrz, prostego programu graficznego. Doświadczenie zawodowe: 1 rok. Znajomość j. angielskiego na poziomie podstawowym.Zakres obowiązków: Profesjonalna bezpośrednia/mailowa/telefoniczna obsługa klientów,doradztwo w zakresie wyboru wyposażenia i dodatków, nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z Klientami i Kontrahentami, wsparcie procesów sprzedażowych firmy, praca z programem WF-mag, współpraca z działem logistyki odnośnie realizacji zamówień oraz dostaw towarów do klientów, obsługa sklepu internetowego oraz zadania marketingowe mające na celu promowanie firmy w internecie Zgłoszenia: tel. 22 559 11 73, e -mail: biuro@euro-ceramika.pl

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy