Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista do spraw administracji
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/20/13081
OBOWIĄZKI:
dbanie o terminowość oraz jakość dokumentacji niezbędnej w projekcie klienta, kompletowanie niezbędnych dokumentów, weryfikacja zgodności z umową, pomoc z pakowaniu i realizacji wysyłek produktów, inne zlecone zadania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw logistyki (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe, rok doświadczenia zawodowego,.Obowiązki: dbanie o terminowość oraz jakość dokumentacji niezbędnej w projekcie klienta, kompletowanie niezbędnych dokumentów, weryfikacja zgodności z umową, pomoc z pakowaniu i realizacji wysyłek produktów, inne zlecone zadania.Kontakt: Tel. 605955680 e-mail: adrian.burdziak@wp.pl

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy