Ogłoszenie numer: 8910040, z dnia 2024-04-15

Firma MPM agd S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko

Specjalista do działu kadr i płac

Miejsce pracy: Milanówek

Opis stanowiska

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
  • Prowadzenie i weryfikacja ewidencji czasu pracy
  • Administrowanie urlopami pracowniczymi i zwolnieniami lekarskimi
  • Sporządzanie umów o pracę, umów zleceń
  • Naliczanie wynagrodzeń zgodnie z przepisami prawa
  • Naliczanie obciążeń publiczno-prawnych, w tym składek ZUS i zaliczek pdof oraz innych potrąceń
  • Weryfikacja składników wynagrodzeń, nadgodzin, dodatków płacowych
  • Obsługa programu Płatnik w zakresie rozliczania wynagrodzeń, w tym korekt
  • Sporządzanie raportów i sprawozdań w zakresie spraw dotyczących zatrudnienia i płac

Wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych oraz ubezpieczeniowych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność i skuteczność w działaniu
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o silnej pozycji na rynku
  • Dopłatę do prywatnej opieki medycznej, kart Multisport, możliwość wypoczynku w Hotelu należącym do grupy MPM AGD S.A.
  • Przyjazne warunki i miłą atmosferę pracy