Szukasz stałej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Posiadasz doświadczenie jako ślusarz narzędziowy?

Nie czekaj! Aplikuj i dołącz do naszego zespołu!

Ślusarz narzędziowy
Miejsce pracy: Józefów
oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stawkę godzinową w wysokości 30-45zł/h brutto (w zależności od doświadczenia)
  • premię
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
zadania
  • wykonywanie przezbrojeń form wtryskowych i przygotowanie form do produkcji
  • wykonywanie konserwacji i napraw narzędzi produkcyjnych
  • uczestniczenie w procesie produkcji nowych narzędzi
oczekujemy
  • doświadczenia w pracy jako ślusarz narzędziowy
  • wykształcenia technicznego lub zawodowego o profilu mechanicznym
  • znajomości budowy form wtryskowych
  • znajomości rysunku technicznego
  • posiadania wiedzy z zakresu obróbki metali