Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Serwisant
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/22/06804
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie napraw serwisowych i regulacji sprzedawanych urządzeń elektronicznych i realizacja obsługi klientów w tym zakresie wraz z prowadzeniem związanej z tym dokumentacji (karty z napraw/przeglądów, faktury sprzedaży, zgłoszenia reklamacyjne).

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali monterzy elektronicy i serwisanci urządzeń elektronicznych (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe- technik elektronik (wymagana umiejętność czytania schematów, połączenia elementów, lutowania); 36 miesięcy doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku (serwis urządzeń elektronicznych), - biegła obsługa komputera w zakresie obsługi pakietu MS Office - znajomość języka angielskiego, polskiego w mowie i piśmie, w stopniu komunikatywnym (szkolenia są prowadzone w języku angielskim) - zdolności manualne, dokładność, odpowiedzialność - bardzo dobra organizacja pracy - komunikatywność i otwartość - umiejętność pracy w zespole. Obowiązki: Wykonywanie napraw serwisowych i regulacji sprzedawanych urządzeń elektronicznych i realizacja obsługi klientów w tym zakresie wraz z prowadzeniem związanej z tym dokumentacji (karty z napraw/przeglądów, faktury sprzedaży, zgłoszenia reklamacyjne).

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy