Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Serwisant wag (laboratoryjne, medyczne, przemysłowe) k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/03267
OBOWIĄZKI:
- praca w serwisie wag- odbieranie i dostarczanie wag do klientów- przygotowywanie dokumentacji serwisowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali elektrycy budowlani i pokrewni (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: kat. B prawo jazdy
Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie, czynne prawo jazdy kat. B, 6 miesięcy doświadczenia zawodowego, zdolności manualne, brak przeciwskazań do pracy fizycznej.Obowiązki:- praca w serwisie wag- odbieranie i dostarczanie wag do klientów- przygotowywanie dokumentacji serwisowej[Zgłoszenia: spoland@spoland.com.pl, 22 840 40 40]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy