Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Serwisant sprzętu gastronomicznego ( piece, frytkownice, tostery, grille, ekspresy do kawy)
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
Numer: StPr/21/0738
OBOWIĄZKI:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rewitalizację oraz samodzielne naprawy urządzeń gastronomicznych w siedzibie firmy Koree. Pracodawca gwarantuje pełne przeszkolenie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: odpowiedzialność
Uprawnienia: solidność
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: wysoka kultura osobista
Uprawnienia: samodzielność

Wymagania inne:

Zdolności manualne oraz techniczne; wysoka motywacja do podnoszenia własnych umiejętności. Pracodawca oferuje:atrakcyjne wynagrodzenie; po okresie próbnym umowa o pracę; niezbędne narzędzia do wykonywania pracy; odpowiedzialną pracę z firmami i klientami należącymi do ścisłej czołówki w branży gastronomicznej; pełen pakiet szkoleń wdrożeniowych; możliwość podnoszenia kwalifikacji; prywatne ubezpieczenie zdrowotne; możliwość korzystania z pakietu sportowego.

Miejsce pracy:

Ożarów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 3 750 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego