Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Sekretarka k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/04844
OBOWIĄZKI:
- obsługa urządzeń biurowych- obsługa interesantów- prowadzenie korespondencji- prowadzenie dokumentacji szkolnej- wprowadzanie i aktualizacja danych do systemu informacji oświatowej SIO
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sekretarka (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie, co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność, niekaralność, mile widziana znajomość języków obcych. Obowiązki:- obsługa urządzeń biurowych- obsługa interesantów- prowadzenie korespondencji- prowadzenie dokumentacji szkolnej- wprowadzanie i aktualizacja danych do systemu informacji oświatowej SIO*Wynagrodzenie zasadnicze: 2620 zł brutto + premia 20%. Wynagrodzenie nie mniejsze niż 2800 zł brutto. [Zgłoszenia: osobiście]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 620 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy