Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Sekretarka k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/00399
OBOWIĄZKI:
obsługa sekretariatu: prowadzenie kalendarza spotkań dyrektora i wicedyrektora, redagowanie pism zleconych przez dyrektora, odbieranie telefonów, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, dbanie o prawidłowy przebieg informacji w szkole, archiwizowanie dokumentacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sekretarka (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania: Wykształcenie średnie, rok doświadczenia zawodowego.Obowiązki: obsługa sekretariatu: prowadzenie kalendarza spotkań dyrektora i wicedyrektora, redagowanie pism zleconych przez dyrektora, odbieranie telefonów, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, dbanie o prawidłowy przebieg informacji w szkole, archiwizowanie dokumentacji.[Zgłoszenia: kadry@bem.waw.pl, 22 843 37 13]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy