Na zmieniającym się rynku rozwijamy się i zmieniamy się też my. W związku z rozwojem działu wyjazdów firmowych poszukujemy Project Managera do naszego biura w Warszawie.

Jesteśmy częścią GRUPY BFC, polskiej firmy istniejącej na rynku od 30 lat i działającej w obszarach incentive travel, eventów, turystyki kwalifikowanej, hotelarstwa, szkoleń narciarskich i szeroko pojętym experience marketingu.

Czerpiemy z synergii Grupy, umiemy obsługiwać najbardziej wymagających. Realizujemy projekty za granicą i w Polsce. Jesteśmy liderem rynku korporacyjnych wyjazdów zimowych.

Samodzielny Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych i dokumentacji księgowej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych,
  • odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami oraz bankami, kontrola rozrachunków i odpowiedzialność za terminowe płatności,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • analiza poprawności ujmowania dokumentów księgowych pod kątem podatkowym i księgowym,
  • naliczanie podatków i sporządzanie deklaracji (VAT, CIT, PIT, raporty JPK, itd.),
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, audytorami i organami podatkowymi,
  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,
  • przygotowywanie przelewów bankowych,
  • sporządzanie raportów i innych zestawień na potrzeby Spółki,
  • współpraca z innymi działami Spółki,
  • rozwój i optymalizacja procesów księgowych,
  • monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego,
  • inne zadania zlecone przez przełożonego.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu finansów, ekonomii lub rachunkowości,
  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata na samodzielnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość regulacji prawnych z zakresu: ustawy o rachunkowości, ustaw podatkowych (zwłaszcza VAT, CIT, PIT),
  • bardzo dobra obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office, w tym praktyczna znajomość Excel,
  • znajomość programów finansowo-księgowych - preferowana znajomość obsługi systemu Symfonia,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność wyznaczania celów i określania priorytetów,
  • skrupulatność, szczegółowość i rzetelność w wykonywaniu zadań,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista.
Oferujemy
  • możliwość pracy stacjonarnej lub w systemie hybrydowym.
  • praca z energicznym, zgranym zespołem
  • możliwość czerpania doświadczeń od różnych podmiotów grupy BFC
  • biuro w centrum Warszawy z miejscem parkingowym, pyszną kawą, doskonałą stołówką
  • niezbędne narzędzia pracy (m.in. służbowy laptop, telefon i narzędzia informatyczne)
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.