Ogłoszenie numer: 8751571, z dnia 2024-02-04

Instytut Hematologii i Transfuzjologii poszukuje kandydata na stanowisko:

Samodzielny konserwator – ślusarz

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Świadczenie dobrej jakości usług konserwacyjnych i naprawczych w pomieszczeniach i na terenie Instytutu,
  • Wykonywanie prac ślusarskich dotyczących napraw lub przeróbek, w tym miedzy innymi wymiana zamków, wkładek drzwiowych, zawiasów, klamek, uszczelek itp.
  • Wykonywanie prac ślusarskich w warsztacie – cięcie, szlifowanie, mile widziana umiejętność spawania elektrycznego.
  • Utrzymanie elementów obiektu w tym ślusarki okiennej i drzwiowej w dobrym stanie technicznym (wykonywanie przeglądów, napraw itp.).
  • Obsługa narzędzi i elektronarzędzi ślusarskich, utrzymywanie ich w wysokiej sprawności technicznej.
  • Dbałość o estetykę i czystość w trakcie pracy i na powierzonym terenie.
  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Udzielanie pomocy kolegom z zespołu w sytuacjach wymagających interwencji technicznej.
  • Wykonywanie innych prac remontowo- konserwatorskich (np. w specjalności ogólnobudowlanej, hydraulicznej) zlecanych przez przełożonych.

Wymagania

  • Umiejętność pracy samodzielnej,
  • Czystość i kultura osobista właściwa do pracy w Instytucie medycznym,
  • Praktyczne doświadczenie z pracy na podobnych stanowiskach lub budowach.

Oferujemy

  • Pracę w budynkach Instytutu w przyjaznym zespole.
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Stabilne warunki pracy – umowa o pracę.
  • Dodatkowe benefity (dofinansowanie wypoczynku indywidualnego, karta sportowa).