Ogłoszenie numer: 4534240, z dnia 2021-04-29

Instytut Hematologii i Transfuzjologii poszukuje osoby na stanowisko

Samodzielny konserwator ogólnobudowlany

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • wykonywanie drobnych prac malarskich w pomieszczeniach Instytutu,
  • reperacje glazurnicze, uzupełnianie płytek, fug itp.,
  • drobne prace murarskie, zamurowanie otworów, uzupełnianie ubytków, itp.,
  • drobne prace ślusarskie, wymiany zamków, zawiasów, itp.
  • zgłaszanie potrzeb na materiały, narzędzia.

Wymagania

  • umiejętność pracy samodzielnej,
  • czystość i kultura osobista właściwa do pracy w Instytucie medycznym,
  • praktyczne doświadczenie z pracy na podobnych stanowiskach lub budowach.

Oferujemy

  • pracę w budynkach Instytutu w przyjaznym zespole.
  • pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • stabilne warunki pracy – umowa o pracę.
  • dodatkowe benefity (dofinansowanie wypoczynku indywidualnego, karta sportowa).