Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Samodzielna/y księgowa/y
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/01996
OBOWIĄZKI:
samodzielne prowadzenie księgowości w firmie do 10 osób, bardzo dobra znajomość rozliczeń ZUS, w tym rozliczanie zaległości, podatek dochodowy, VAT, lista płac, PIT-4, PIT-11, JPK, prowadzenie biura
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, ekonomiczne

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie, doświadczenie minimum 5 lat, doskonała znajomość programu Płatnik i innych programów księgowych.Obowiązki:samodzielne prowadzenie księgowości w firmie do 10 osób, bardzo dobra znajomość rozliczeń ZUS, w tym rozliczanie zaległości, podatek dochodowy, VAT, lista płac, PIT-4, PIT-11, JPK, prowadzenie biura.Praca na Targówku.[Zgłoszenia: elmechagata@gmail.com]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy