Firma to Cedepe Sp. z o.o. SKA

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy (księgi handlowe)
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych firm,
  • Sporządzanie deklaracji podatku PIT, CIT,
  • Sporządzanie deklaracji VAT,
  • Prowadzenie i kontrola rozrachunków,
  • Ewidencja rozliczeń międzyokresowych kosztów,
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • Prowadzenie nadzoru nad kompletnością i rzetelnością dokumentów księgowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie, wyższe,
  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości,
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,
  • Mile widziana znajomość programu Comarch Optima,
  • Dokładność, staranność i terminowość.
Oferujemy:
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Atrakcyjne warunki pracy,
  • Ciekawą pracę,
  • Miłą atmosferę.

Etat: pełny