Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Rozbieracz-wykrywacz (dział mięso)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/04004
OBOWIĄZKI:
- rozbiór i trybowanie mięsa- przygotowanie wyrobów mięsnych do wędzenia- transport i wykładanie towaru oraz dbanie o jego właściwą ekspozycję- profesjonalna obsługa klienta- udział w cyklicznych inwentaryzacjach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Rozbieracz-wykrawacz
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym (również w weekendy), nastawienie na rzetelną realizację zadań i chęć do nauki, posiadanie aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych dopuszczającą do kontaktu z żywnością (Sanepid) lub gotowość do jej wyrobienia, doświadczenie zawodowe w pracy przy rozbiorze mięsa wieprzowego, wołowego, cielęcego oraz przy produkcji wędlin i wędzonek (możliwość przyuczenia); znajomość zasad związanych z obsługą klienta.Obowiazki:- rozbiór i trybowanie mięsa- przygotowanie wyrobów mięsnych do wędzenia- transport i wykładanie towaru oraz dbanie o jego właściwą ekspozycję- profesjonalna obsługa klienta- udział w cyklicznych inwentaryzacjach*Praca według określonego grafiku: I zmiana od 04:30, II zmiana od 13:40.**Wynagrodzenie: od 2800 zł + premia. Faktyczne wynagrodzenie jest uwarunkowane posiadanym wykształceniem, kwalifikacjami i doświadczeniem zawodowym.[Zgłoszenia: 22 510 51 32, w godzinach: 09:00-15:00]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy