Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Robotnik gospodarczy k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/00062
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie drobnych napraw i konserwacji urządzeń oraz instalacji a także wykonywanie prac gospodarczych w Inspektoracie. Skręcanie/rozkręcanie oraz przenoszenie mebli oraz wyposażenia. Rozładunek i wyładunek towarów i materiałów. Wymiana żarówek, świetlówek, zdejmowanie oraz zakładanie opraw oświetleniowych.Zgłaszanie wszelkich awarii i usterek w budynku oraz obsługa tych zgłoszeń.Czuwanie nad terminowością przeglądów technicznych dotyczących budynku. Dbałość o sprawność techniczną oraz estetykę urządzeń oraz oraz o powierzone narzędzia pracy. Współpraca ze stanowiskiem ds. gospodarczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymaganai: wykształcenie podstawoweObowiązki:Wykonywanie drobnych napraw i konserwacji urządzeń oraz instalacji a także wykonywanie prac gospodarczych w Inspektoracie. Skręcanie/rozkręcanie oraz przenoszenie mebli oraz wyposażenia. Rozładunek i wyładunek towarów i materiałów. Wymiana żarówek, świetlówek, zdejmowanie oraz zakładanie opraw oświetleniowych.Zgłaszanie wszelkich awarii i usterek w budynku oraz obsługa tych zgłoszeń.Czuwanie nad terminowością przeglądów technicznych dotyczących budynku. Dbałość o sprawność techniczną oraz estetykę urządzeń oraz oraz o powierzone narzędzia pracy. Współpraca ze stanowiskiem ds. gospodarczych.[Zgłoszenia: 22 826 18 30, kadry_warszawa@wiih.org.pl]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy