Ogłoszenie numer: 4509250, z dnia 2021-04-27

Eastrecruiting jest firmą, która prowadzi rekrutacje osób z 4 krajów Europy wschodniej dla kontrahentów prowadzących swoją działalność na terenie Niemiec. Na zlecenie niemieckich klientów szukamy pracowników wykwalifikowanych i niewykwalifikowanych do wszystkich branż. Nasza firma mieści się w Warszawie w dzielnicy Wilanów.

Rekruter z dobrą znajomością języka angielskiego lub niemieckiego

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych osób z Polski do Niemiec
  • obsługa kandydatów przez telefon i skype
  • tworzenie profili pracowników
  • rozbudowa sieci kontaktów zawodowych
  • tworzenie i umieszczanie reklam ich w mediach społecznościowych
  • wsparcie kandydatów przy organizowaniu transportu

Wymagania

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • bardzo dobra znajomość jęz. polskiego oraz angielskiego lub niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w rekrutacji
  • znajomość pakietu MS Office, mediów społecznościowych
  • umiejętność samodzielnej pracy.

Oferujemy

  • długoterminowe i stabilne warunki współpracy
  • wysokie wynagrodzenie
  • umowa na czas nieokreślony
  • wewnętrzne szkolenia.

Wynagrodzenie

Od 7000 do 9000 PLN