Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Rejestratorka medyczna k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/02976
OBOWIĄZKI:
- osobista i telefoniczna rejestracja pacjentów przychodni- informowanie pacjentów o wizytach, udzielenie informacji o świadczonych usługach medycznych- kompleksowa obsługa telefoniczna, udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczeń zdrowotnych Pacjentom zgłaszającym się telefonicznie- rejestrowanie terminów wizyt- obsługa systemów informatycznych- wykonywanie prac administracyjnych związanych z dokumentacją, rejestracją pacjentów- gromadzenie, segregowanie, przygotowywanie i archiwizowanie dokumentacji medycznej- obsługa kasy fiskalnej- przestrzeganie tajemnicy zawodowej oraz przepisów dotyczących ochrony danych osobowych- budowanie pozytywnych relacji z pacjentami i dbanie o wizerunek firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Rejestratorka medyczna (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Program Excel

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie pomaturalne/policealne, znajomość programu MS Excel, 3 miesiące doświadczenia zawodowego, znajomość języka angielskiego (B1).Obowiązki:- osobista i telefoniczna rejestracja pacjentów przychodni- informowanie pacjentów o wizytach, udzielenie informacji o świadczonych usługach medycznych- kompleksowa obsługa telefoniczna, udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczeń zdrowotnych Pacjentom zgłaszającym się telefonicznie- rejestrowanie terminów wizyt- obsługa systemów informatycznych- wykonywanie prac administracyjnych związanych z dokumentacją, rejestracją pacjentów- gromadzenie, segregowanie, przygotowywanie i archiwizowanie dokumentacji medycznej- obsługa kasy fiskalnej- przestrzeganie tajemnicy zawodowej oraz przepisów dotyczących ochrony danych osobowych- budowanie pozytywnych relacji z pacjentami i dbanie o wizerunek firmy*Praca w godzinach popołudniowych[Zgłoszenia: kontakt@innova-med.pl, 699 712 502]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,78 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy