Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Referent w sekcji aparatury medycznej w dziale technicznym
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/01364
OBOWIĄZKI:
- przyjmowanie zgłoszeń naprawy aparatury medycznej- realizacja w/w zgłoszeń poprzedzona wymaganą procedurą- realizacja procedur zakupu części zamiennych i akcesoriów zgodnie z obowiązującymi w Szpitalu Wolskim procedurami, prowadzenie całokształtu spraw związanych z umowami serwisowymi- wezwanie serwisu lub zawiezienie do i z naprawy sprzętu- przyjmowanie faktur za wykonane usługi lub realizacje umów, sprawdzanie ich zgodności z posiadaną dokumentacją- prowadzenie niezbędnej rejestracji i archiwizacji dokumentów- prowadzenie magazynu sprzętu medycznego, części zamiennych i materiałów do naprawy aparatury medycznej- prowadzenie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej Działu technicznego- współpraca ze wszystkimi komórkami organizacyjnymi Szpitala- znajomość i przestrzeganie aktualnie obowiązujących uregulowań w ramach Systemu Zarządzania Jakością w Szpitalu Wolskim, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonych wchodzących w zakres uprawnień zawodowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: inżynieria medyczna
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe (inżynieria medyczna), umiejętność pracy w zespole, sumienność i dokładność, dobra znajomość obsługi komputera.Obowiązki: - przyjmowanie zgłoszeń naprawy aparatury medycznej- realizacja w/w zgłoszeń poprzedzona wymaganą procedurą- realizacja procedur zakupu części zamiennych i akcesoriów zgodnie z obowiązującymi w Szpitalu Wolskim procedurami, prowadzenie całokształtu spraw związanych z umowami serwisowymi- wezwanie serwisu lub zawiezienie do i z naprawy sprzętu- przyjmowanie faktur za wykonane usługi lub realizacje umów, sprawdzanie ich zgodności z posiadaną dokumentacją- prowadzenie niezbędnej rejestracji i archiwizacji dokumentów- prowadzenie magazynu sprzętu medycznego, części zamiennych i materiałów do naprawy aparatury medycznej- prowadzenie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej Działu Technicznego- współpraca ze wszystkimi komórkami organizacyjnymi Szpitala- znajomość i przestrzeganie aktualnie obowiązujących uregulowań w ramach Systemu Zarządzania Jakością w Szpitalu Wolskim, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonych wchodzących w zakres uprawnień zawodowych[Zgłoszenia: wkuzio@wolski.med.pl, 22 389 47 00]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy