Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Recepcjonista
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/10786
OBOWIĄZKI:
łatwość w nawiązywaniu kontaktów, empatia, przyjmowanie i zarządzanie rezerwacjami, organizacja eventów, wystawianie faktur, praca na systemie rezerwacyjnym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: empatia
Uprawnienia: Organizacja targów i konferencji

Wymagania inne:

RW/6/2024- szukamy kandydatówmiejsce wykonywania pracy ul. Nowogrodzka 21, Warszawapraca na zmianywykształcenie średnie, j. angielski -biegle,doswiadczenie zawodowe 3 lata na podobnym stanowisku tj. recepcjonistkizakres obowiązków: łatwość w nawiązywaniu kontaktów, empatia, przyjmowanie i zarządzanie rezerwacjami, organizacja eventów, wystawianie faktur, praca na systemie rezerwacyjnym.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy