Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Przedstawiciel techniczno-handlowy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/05391
OBOWIĄZKI:
- rozwój sprzedaży produktów i usług- pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie współpracy z nimi- obsługa klienta na poszczególnych etapach procesu sprzedaży- doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań- nadzorowanie jakości wykonywanych robót- utrzymywanie długofalowych kontaktów z klientami i podwykonawcami- analiza potrzeb i tendencji rynku- dbanie o wizerunek firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali przedstawiciele handlowi (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: inżynieria sanitarna

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe (inżynieria sanitarna), 1 rok doświadczenia zawodowego, bardzo dobra organizacja własnej pracy.Obowiązki:- rozwój sprzedaży produktów i usług- pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie współpracy z nimi- obsługa klienta na poszczególnych etapach procesu sprzedaży- doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań- nadzorowanie jakości wykonywanych robót- utrzymywanie długofalowych kontaktów z klientami i podwykonawcami- analiza potrzeb i tendencji rynku- dbanie o wizerunek firmy[Zgłoszenia: rekrutacja@etx.pl]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy