Firma działa na polskim rynku od 2016 roku i realizuje dostawę, import i dystrybucję części samochodowych oraz smarów do samochodów osobowych i dostawczych do ponad 50 krajów.

Przedstawiciel handlowy ze znajomością języka angielskiego
Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIĄZKI:
  • pozyskiwanie nowych klientów;
  • prezentacja oferty firmy;
  • promocja usług i towarów firmy;
  • negocjowanie warunków długoterminowej współpracy;
  • uczestnictwo w wystawach tematycznych (Automotive)
WYMAGANIA:
  • znajomość urządzeń samochodowych;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • obowiązkowa znajomość angielskiego (minimum В2);
  • znajomość języka rosyjskiego na poziomie komunikatywnym;
  • znajomość języka francuskiego lub hiszpańskiego lub włoskiego (B1) będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętność obsługi programów MS Word, Excel
OFERUJEMY:
  • ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia;
  • zwrot kosztów komunikacji mobilnej i podróży służbowych;
  • dodatkowy pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport);
  • parking dla pracowników, program rekomendacji pracowników, paczki świąteczne, dofinansowanie nauki języków obcych, dofinansowanie szkoleń i kursów, możliwość pracy zdalnej, spotkania integracyjne, kawa/herbata;
  • wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie na podstawie wyników rozmowy kwalifikacyjnej;
  • biuro pod adresem: PANATTONI PARK PRUSZKÓW IV, Brwinów ul. Sw. Józefa 1