Project Manager / Scrum Master
Warszawa

Obecnie dla globalnej firmy z branży bankowości poszukujemy Project Managera, który odnalazłby się również w roli Scrum Mastera. Dołączyłbyś do projektu związanego z migracją danych pomiędzy bankami.

Zadania:
  • Zarządzanie projektem IT dotyczącym migracji danych pomiędzy systemami bankowymi
  • Współpraca z zespołem developerów
  • Zadania z zakresu QA
  • Odpowiedzialność za budżet projektu
Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu i prowadzeniu projektów IT (min. 3 lata na podobnym stanowisku)
  • Mile widziane posiadanie certyfikatów (np. PMI, IPMA)
  • Mile widziane doświadczenie jako Scrum Master
  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz kierowania zespołem
  • Umiejętność planowania i proponowania zmian we współpracy z zespołem developerów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (wymagany poziom min. B2)
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie rzędu 700 – 800 PLN netto+VAT / dziennie przy współpracy B2B
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Praca zdalna na czas Pandemii
Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.