Ukrpol sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie Fit out powierzchni biurowych. Wykonuje usługi w obszarze projektowania, aranżacji i modernizacji powierzchni biurowych i komercyjnych: prace budowlane, instalacyjne, przygotowywanie koncepcji, dostawa materiałów dla indywidualnych klientów, opracowywanie kompletnych projektów oraz ich koordynacja. Jesteśmy z Klientem od początku do końca – od pomysłu, aż po odbiór powierzchni.

Project Manager Fit Out
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Koordynowanie (poszukiwanie, zakup, dostawa) potrzebnych materiałów budowlanych
  • Kierowanie realizacją budowy, nadzór nad jakością robót zgodnie z harmonogramem
  • Koordynacja prac podwykonawców i sił własnych na budowie
  • Raportowanie przebiegu realizacji prac budowlanych
  • Organizacja własnej pracy oraz pozostałych pracowników
  • Przepływ informacji oraz dokumentów pomiędzy budową a biurem
  • Przygotowanie kosztorysu prac
Wymagania:
  • Doświadczenie w branży budowlanej min 2 lata (warunek konieczny)
  • Biegła znajomość prawa budowlanego
  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Znajomość programu AutoCad
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Samochód służbowy
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Możliwość rozwoju
  • Karta multisport