Ogłoszenie numer: 8779753, z dnia 2024-02-21

Klient portalu Praca.pl

Firma działająca w branży dotyczącej wsparcia prawnego w zakresie ochrony zdrowia.

Prawnik ds. medycznych (z NFZ)

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba, której poszukujemy będzie zajmować się:

  • BRAK możliwości pracy zdalnej,
  • NIE szukamy zdalnego pracownika,
  • doradzaniem w zakresie obowiązującego prawa,
  • sporządzaniem opinii, pism prawnych,
  • obsługą klientów, wspólnie z zespołem współpracowników (e-mail, telefon, konsultacje),
  • poszerzaniem znajomości nowych przepisów prawa medycznego,
  • tworzeniem materiałów edukacyjnych, opracowań do klientów,
  • prowadzeniem szkoleń, wystąpień w tematyce branżowej (prawnej).

Wymagania

  • wykształcenie prawnicze (może być w trakcie studiów zaocznych),
  • doświadczenie w pracy,
  • gotowość do pracy: od poniedziałku do piątku w godz. 8-16,
  • gotowość do sporadycznych wyjazdów służb. (ilość do ustalenia na rozmowie kwalifikacyjnej),
  • obsługa komputera i M.Office,
  • punktualność i sumienność,
  • prawo jazdy kat.B i czynnie jeździ - (może być w trakcie kursu),
  • BRAK możliwości pracy zdalnej - szukamy do pracy stacjonarnej.

Oferujemy

  • stałą pracę (umowa o pracę),
  • pracę w firmie działającej na rynku od ponad 25 lat,
  • możliwość rozwoju (studia, kursy, szkolenia),
  • nagrody uznaniowe,
  • wsparcie w codziennej pracy, pomoc we wdrożeniu się,
  • samochód służbowy,
  • podział pracy na zasadach współpracy w zespole

Chętnie udzielimy szerszych informacji po otrzymaniu CV.