Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Zespół Zarządzania Doświadczeniem Klientów podejmuje działania, które sukcesywnie budują pozytywne doświadczenia klientów zarówno w świecie offline, jak i online. W ramach swojej działalności odpowiada również za projektowanie oraz optymalizację rozwiązań cyfrowych, badania z użytkownikami, a następnie przekazywanie propozycji dotyczących usprawnień produktów do wdrożenia.Dodatkowo zespół wspiera od strony Customer i User Experience inne jednostki organizacyjne.

Praktykant w Zespole Zarządzania Doświadczeniem Klientów
Miejsce pracy: Warszawa
Jakie będą Twoje obowiązki?
  • Przygotowanie mini projektu związanego z identyfikowaniem potrzeb użytkowników i testowaniem produktów cyfrowych pod kątem użyteczności interfejsu na różnych etapach produkcji
  • Analiza zebranych danych oraz przygotowanie propozycji działań wpływających na poprawę zadowolenia klienta
  • Udział w projektowaniu, planowaniu oraz przeprowadzaniu badań User Experience oraz wykonywanie testów użyteczności
  • Budowanie person i mapowanie podróży klientów
  • Wsparcie w zarządzaniu dokumentacją z badań i testów
Co oferujemy:
  • Płatne 2-miesięczne praktyki w miesiącach wakacyjnych (lipiec-sierpień)
  • Możliwość samodzielnego wykonania mini projektu, którego wyniki zostaną zaprezentowane pod koniec trwania Programu Praktyk Letnich
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej, stabilnej organizacji
  • Wsparcie doświadczonego Opiekuna
  • Udział w całodziennym Dniu Zapoznawczym oraz Dniach Szkoleniowych
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Zaświadczenie ukończenia Programu Praktyk Letnich oraz referencje
Czego oczekujemy?
  • Statusu studenta (preferowane kierunki: finanse, zarządzanie, marketing, psychologia)
  • Chęci zdobycia doświadczenia w branży ubezpieczeniowej
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności MS Power Point)
  • Mile widziana znajomość: Figma, Axure, Adobe XD,Google Analytics, Hotjar
  • Mile widziana umiejętność tworzenia prototypów
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • Umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Samodzielności, sumienności oraz dobrej organizacji pracy,
  • Komunikatywności, kreatywności i otwartości na nowe rozwiązania
  • Dbałości o najwyższą jakość pracy