Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Praczka
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/04543
OBOWIĄZKI:
zakres czynności: pranie, prasowanie, maglowanie, prace związane z praniem odzieży, poscieli i tkanin do prasowania, proces prania przyu uzyciu profesjonalnych pralnic przemysłowych, proces suszenia przy uzyciu profesjonalnej suszarki przemysłowej, prasowanie ręczne przy uzyciu m.in. żelazek parowych, składanie odzieży, poscieli i tkanin, przestrzeganie przepisów bhp, ochrony ppoz. i ochrony srodowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Praczka
Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

RW/FEMI/6/2024- szukamy kandydatów. Potrzebne dokumenty projektowemiejsce pracy ul. Saska 75awykształcenie podstawowezakres czynności: prace związane z praniem odzieży, poscieli i tkanin do prasowania, proces prania przyu uzyciu profesjonalnych pralnic przemysłowych, proces suszenia przy uzyciu profesjonalnej suszarki przemysłowej, prasowanie ręczne przy uzyciu m.in. żelazek parowych, składanie odzieży, poscieli i tkanin, przestrzeganie przepisów bhp, ochrony ppoz. i ochrony srodowiska.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy