Ogłoszenie numer: 9233998, z dnia 2024-09-12

Brush Brothers sp. z o.o.

Pracownik Wsparcia Administracyjnego

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Obsługa korespondencji (poczta, kurier).
  • Archiwizacja dokumentów.
  • Zarządzanie zaopatrzeniem i organizacja biura.
  • Obsługa sprzętu biurowego.
  • Przyjmowanie gości i organizacja spotkań.
  • Planowanie podróży służbowych.
  • Współpraca z dostawcami usług (np. IT, transport).
  • Przygotowywanie umów cywilnoprawnych.
  • Inicjowanie dekretacji dokumentów.
  • Wsparcie bieżących zadań zespołu.

Wymagania

  • Dyspozycyjność w godzinach pracy: poniedziałek-piątek, 9-17.
  • Doświadczenie w pracy administracyjnej.
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i wielozadaniowość.
  • Dokładność, zaangażowanie i kompetencje komunikacyjne.
  • Proaktywność i pozytywne nastawienie.
  • Status studenta będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stacjonarną pracę w biurze przy Polu Mokotowskim.
  • Rozpoczęcie pracy: od zaraz.
  • 3-miesięczny okres próbny.
  • Umowa zlecenie dla studentów do 26 roku życia. Dla pozostałych umowa B2B.
  • Wynagrodzenie: 4000zł brutto dla studentów poniżej 26 lat, 5200zł netto dla pozostałych.
  • Stabilne zatrudnienie w kameralnym zespole.
  • Przyjazne środowisko pracy, możliwość pracy z psem, uczestnictwo w projektach artystycznych.