Pracownik Utrzymania Czystości
Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

Pracownik utrzymania czystości

Miejsce pracy:  Warszawa

Praca poniedziałek-piątek, w godzinach 18–22  lub 17-21 lub 10-16 lub 6-14

Oferujemy:
  • Dobra, stabilna praca
  • Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne
  • TERMINOWE WYPŁATY!
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego
  • Umowę o pracę
  • Uczciwe i terminowe wynagrodzenie
  • Bezpłatne szkolenie
  • Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne, Osobom niepełnosprawnym dodatkowo gwarantujemy:  Coroczne 2000,00 PLN dopłaty do leków.  Miesięczny dodatek rehabilitacyjny w wysokości 60,00 PLN
Oczekujemy:
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe
  • Nie wymagamy doświadczenia, nauczymy wszystkiego
Zadania:
  • Typowe sprzątanie na obiekcie pomieszczeń biurowych, pomieszczeń socjalnych, toalet, stołówki m.in. zamiatanie, opróżnianie koszy na śmieci itp.