Pracownik Serwisu Technicznego
Lokalizacja: Warszawa

Zadania:
  • zapewnienie obsługi technicznej placówek Grupy LUX MED w podległym regionie - woj. mazowieckie, łódzkie, podlaskie,
  • usuwanie drobnych usterek i bieżących awarii, wykonywanie podstawowych prac naprawczych: ślusarskich, hydraulicznych, montażowych,
  • inne prace zlecone.
Oczekiwania:
  • wykształcenie min. zawodowe - preferowane średnie techniczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy, instrukcje),
  • zdolności manualne potrzebne do wykonania różnych napraw, tzw. "złota rączka",
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV,
  • prawo jazdy kat. B,
  • sumienność, dokładność i odpowiedzialność przy wykonywaniu powierzonych zadań,
  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu.
Oferujemy:
  • szeroki pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie szpitalne LUX MED - Pełna Opieka, dofinansowanie szkoleń i kursów​,
  • stabilne miejsce pracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.