MAAN Sp. z o.o. to stabilna firma i lider w produkcji okapów kuchennych.
Ponad 35-letnie doświadczenie zdobyte przy współpracy z wymagającymi klientami,
wysoka jakość produktów oraz nowoczesne technologie owocują ciągłym doskonaleniem naszej firmy. W związku z dynamicznym rozwojem i otwarciem nowego oddziału
w Pruszkowie, szukamy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Pruszków

ul. 3-go Maja8,Hala nr A2 na terenie Millenium Logistic Park Group

Region: mazowieckie

Zadania:
  • Prace pomocnicze na produkcji
  • Obsługa automatycznej lakierni proszkowej
  • Zawieszanie i zdejmowanie elementów z transportera linii lakierniczej
  • Manualny montaż elementów i podzespołów elektrycznych
  • Obsługa maszyn i urządzeń do obróbki blach, w tym maszyn CNC (prasy krawędziowe, zgrzewarki, nitownice)
  • Pakowanie okapów według instrukcji, etykietowanie okapów
Mile widziane:
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • Znajomość procesu lakierowania proszkowego
  • Znajomość obsługi maszyn CNC
  • Obsługa elektronarzędzi
Oferujemy:
  • Niezbędne szkolenia i przyuczenia
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r RODO”

Wysyłając CV oraz inne dokumenty aplikacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach związanych z rekrutacją. Administratorem danych osobowych jest Maan sp. z o.o. z siedzibą w Grójcu (05-600), Podole 9.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych kandydatów znajdziesz pod adresem: http://maan.pl/praca/