Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Pass
Numer: StPr/22/0504
OBOWIĄZKI:
Produkcja karmy dla zwierząt domowych poprzez obsługę urządzeń produkcyjnych, nie wymagających posiadania uprawnień. Praca fizyczna na terenie fabryki. Wykonywanie prac zleconych przez operatorów, zależnie od potrzeb produkcji. Współtworzenie bezpiecznego środowiska pracy dzięki przestrzeganiu obowiązujących procedur oraz zgłaszanie uwag dotyczących bezpieczeństwa i warunków pracy. Utrzymywanie porządku w rejonie pracy. Kontrola jakości na etapie produkcji oraz zgłaszanie wszelkich niezgodności z założonymi normami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: gotowość do pracy w systemie zmianowym
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Gotowość do odbycia szkolenia w fabryce w Sochaczewie. Rozumienie specyfiki pracy na produkcji. Przestrzeganie norm bezpieczeństwa. Wykazywanie się inicjatywą i konsekwencją w działaniu. Staranność i koncentracja na osiągnięciu zamierzonego celu.

Miejsce pracy:

Pass

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 do 4 240 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego