NEOGRAPH, jest firmą, z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie produkcji reklamy.

Specjalizujemy się, w tworzeniu pełnego wizerunku klienta biznesowego, z zakresu brandingu, wayfindingu oraz wszekliego typu systemów identyfikacji wizualnej.

W związku, z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osób do pracy, w dziale produkcji i montażu reklam.

Pracownik produkcji i montażu reklamy
Miejsce pracy: Jabłonna
Opis stanowiska:

Czekające Cię zadania to:

  • aktywny udział w przygotowaniu i produkcji reklam
  • montaż reklam zewnętrznych takich jak: kasetony, litery blokowe, tablice, banery, itp.
  • montaż reklam oraz oznaczeń wewnętrznych
  • oprawa wydruków wielkoformatowych
  • foliowanie przeszkleń
  • aplikacja folii na tworzywach sztucznych
  • oklejanie samochodów
  • aplikacja tapet i fototapet
  • wykonywanie pomiarów oraz komunikacja z klientem
Wymagania:
  • doświadczenie w branży reklamowej
  • prawo jazdy kat B, oraz umiejętność poruszania się samochodem dostawczym do 3,5t
  • biegła obsługa elektronarzędzi
  • predyspozycje manualne
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność i kultura osobista
  • zaangażowanie
  • znajomość programów graficznych
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w zgranym zespole
  • różnorodność powierzonych zadań