Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Pracownik produkcji farb
Miejsce pracy: Marki
Zakres obowiązków:
  • Obsługa specjalistycznych maszyn produkcyjnych.
  • Kontrola i regulacja parametrów technicznych procesów.
  • Wizualna kontrola jakości końcowych produktów.
  • Przestrzeganie standardów i norm bezpieczeństwa oraz higieny pracy.
  • Prowadzenie bieżących raportów z procesu produkcyjnego.
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
Wymagania:
  • Wysokiej motywacji i zaangażowania w wykonywaną pracę.
  • Zdolności manualnych i precyzyjnego okiem postępujących procesów.
  • Sumienności, dokładności oraz odpowiedzialności.
  • Gotowości do podjęcia pracy zmianowej.
Oferujemy:
  • Pracę w zgranym zespole z doświadczonymi specjalistami.
  • Wsparcie podczas procesu adaptacji i szkoleń wstępnych.
  • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach.
  • Dodatkowe benefity, takie jak prywatna opieka medyczna i system premiowy.