Przedsiębiorstwo PKS Polonus w Warszawie, jeden z liderów rynku usług przewozów pasażerskich autobusowych dalekobieżnych i lokalnych oraz operator Dworca Zachodniego i Hostelu Zachodni w Warszawie zatrudni do siedziby spółki w Warszawie.

Pracownik Obsługi Dworca Autobusowego - Dyżurny Ruchu w Centrum Operacyjnym Dworca Autobusowego
Miejsce pracy: Warszawa
Oczekiwania:
  • zaangażowanie i motywacja
  • samodzielność i dyspozycyjność
  • asertywność i komunikatywność
Zadania:
  • kontrola punktualności odjazdów przewoźników korzystających z dworca
  • odprawa autobusów
  • obsługa centrum monitoringu obiektu
  • współpraca z przewoźnikami
  • współpraca z ochroną obiektu i służbami utrzymania czystości
Wymagania:
  • wykształcenie średnie
  • umiejętność obsługi komputera
  • podstawowa znajomość jednego z języków (angielski, rosyjski, ukraiński)
Oferujemy:
  • stabilną pracę w centrum operacyjnym dworca autobusowego
  • umowę o pracę
  • zmianowy system pracy
  • świadczenia socjalne
  • miłą i przyjazną atmosferę